Terazi Burcunda Ay Tutulması

24 Mart 2024

Terazi Burcunda Ay Tutulması

🍀Terazi Burcunda Ay Tutulması

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫25 Mart tarihinde Türkiye saatiyle 10:00’da Terazi burcunun 5 derecesinde bir Ay tutulması deneyimleyeceğiz. Tutulma ülkemizden gözlemlenmeyecek, Kuzey/Doğu Asya, Avustralya’nın büyük bir kısmı, Afrika’nın büyük bir kısmı, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Pasifik, Atlantik, Arktik, Antarktika’dan gözlemlenecek.

💫Bu tutulmanın antisciası 25 derece Balık burcudur ve 18 Eylül tarihinde bu derecede bir tutulma gerçekleşecek. Aslında bu dönem arka planda, gizli kalmış konular en çok Eylül döneminde ortaya çıkacak.

💫Terazi, İkizler, Kova burçlarının +/-5 derecesinde bir gezegenin varsa olumlu bir şekilde etkilenebilirsiniz, Koç, Yengeç ve Oğlak burcunda bu dereceleriniz varsa biraz değişime ayak uydurmak zorunda kalabilirsiniz.

💫Ay tutulmaları güçlü dolunaylar olduğu için aslında biraz gergin enerjileri barındırır ve olayların ortaya çıkacağı zamanlardır.

💫Terazi burcu, siyasetle, ilişkilerle, diplomasiyle, adaletle, köprüleri kurmakla, güzellik ve sanatsal konularla bağlantılıdır. Tutulma Ankara’ya göre çıkartılmış haritada olduğu için çocuklar, borsa, eğlence mekanları ile ilgili konular gündemimize gelebilir.

💫Bu süreçte siyasi konularda ifşalar, gizli anlaşmalar gündeme gelebilir.

💫Ayrıca Türkiye’nin uluslararası arenada arabulucu olacağı konular gündeme gelebilir.

💫Güzellik sektörü ve sanat camiası da bu dönem ön planda olacak gibi gözüküyor.

💫Özellikle ünlülerin hayatında sürpriz evlilikler ve sürpriz ayrılıklar bu dönemin gündem konusu olacak.

Umarım hepimizin hakkında hayırlısı olur.

Sevgilerimle Tuğba.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #25Martaytutulması #tutulma #teraziburcu #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Önemli Astrolojik Olaylar
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.