Terazi Burcu ve Yükselen Terazi ( 18 -24 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

18 Ocak 2021

Terazi Burcu ve Yükselen Terazi ( 18 -24 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

TERAZİ BURCU

Sevgili Terazi ve Yükselen Terazi, haftanın ilk günü aşk yaşamınız ve çocuğunuz ile ilgili krizler söz konusu olabilir. Salı günü Güneş Kova burcunda seyahat etmeye başlıyor. Önümüzdeki 1 aylık süreçte odağınız aşk, keyifli durumlar, çocuklarda olacak. Bu süreçte daha keyifli olmak isteyeceksiniz. Çarşamba günü civarında para konularıyla ilgili aksiyon almak isteyebilirsiniz. Bu süreçte kredi, borç, harcama gibi konulara dikkat etmenizde fayda var. Hafta sonu ise ilişkilerinizde yaşadığınız krizler tekrar gündemde olabilir. Bunun yanında aileniz ile keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Pazar günü ise aşk ve çocuklarla ilgili kalıcı kararlar verebilirsiniz.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.