Terazi Burcu ve Yükselen Terazi ( 8 Haziran – 14 Haziran Haftalık Burç Yorumu)

8 Haziran 2020

Terazi Burcu ve Yükselen Terazi ( 8 Haziran – 14 Haziran Haftalık Burç Yorumu)

Geçen hafta gerçekleşen, Ay tutulması ile artık bazı defterler kapanmış olabilir. Bu hafta, kendinizi geliştirmek istediğiniz konular, yurtdışı, yükseköğrenim, sağlık, günlük rutin işler, çalışma ortamı, yakın ilişkiler gibi konular gündemde olabilir.

Hafta başında, aile, çocuklar, hobiler gibi konular gündemde olurken hafta sonunda ise, kendinizi geliştirmek istediğimiz konulara, manevi konulara, vizyonunuzu geliştirecek konulara eğilebiliriz. Günlük rutin işler ile kendinizi geliştirmek istediğiniz alanlar arasında çatışma yaşayabilirsiniz. Kendinizi engellenmiş veya feda ediliyor hissedebilirsiniz. Bu süreci olumluya çevirmek adına hayallerinizi ve hedeflerinizi gözden geçirebiliriz. Daha ayakları yere basan hedefler geliştirebilirsiniz. Sağlık konusunda da dikkatli olmalısınız, sağlığınızı zorlayan konuları saptamaya çalışabilirsiniz. Hayallerinizi ve hedeflerinizi gerçekleştirme konusunda eşinizden, ortağınızdan destek alabilirsiniz. Başka bir deyişler, eşinizle, ortağınızla ortak hayaller ve hedefler belirlemek hem size hem de onlara fayda sağlayacaktır.

Hafta sonunda, çalışma ortamı, sağlık, günlük rutin işler ile konularda biraz zorlanabilirsiniz. Bu süreç başkalarına hizmet etme zamanı diyebiliriz. Sağlık problemleriniz varsa şifa aramak için uygun bir zaman dilimidir. Sezgilerinizle size neyin iyi gelebileceğini bulabilirsiniz. Biraz kendinizi dinlemekte fayda vardır. Çalışma ortamınızda, astlar, üstler konusunda herkese fayda sağlayacak yenilikler söz konusu olabilir. Sadece kendinizi feda etme enerjisi de barındırdığı için bu konuda dikkatli olmalısınız. Daha çok sezgilerinizle hareket edebilirsiniz.

Terazi , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.