Terazi Burcu ve Yükselen Terazi ( 8 -14 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumu )

7 Şubat 2021

Terazi Burcu ve Yükselen Terazi ( 8 -14 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

TERAZİ BURCU

Sevgili Terazi ve Yükselen Terazi, haftanın ilk günü aşk hayatınızla ilgili güzel kararlar alabilirsiniz. Evli iseniz çocuk kararı alabilirsiniz. Salı günü partneriniz sorunlarınız var ise bunları çözebilirsiniz. Çarşamba günü çocuğunuz veya sevgiliniz ile iletişiminizde krizler yaşanabilir. Sakin kalmanızda yarar var. Perşembe günü Kova burcunda bir Yeni Ay meydana gelecek. Bu Yeni Ay’da aşk hayatınızda yenilikler yaşayabilirsiniz. Aşık olabilirsiniz, hayatınızda biri var ise onunla ilgili keyifli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aynı gün ilişkilerde evlilik kararları alınabilir. Cumartesi günü çocuklarınız var ise onlarla keyifli iletişimler kurabilirsiniz. Pazar günü ise iş yaşamınızda olan bazı krizleri çözmek için adım atabilirsiniz.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.