Terazi Burcu ve Yükselen Terazi ( 6 Temmuz – 12 Temmuz 2020 Haftalık Burç Yorumu)

6 Temmuz 2020

Terazi Burcu ve Yükselen Terazi ( 6 Temmuz – 12 Temmuz 2020 Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta, kariyer, eşler, ortaklar, yurtdışı konuları, kendinizi geliştirmek istediğiniz alanlar, sağlık, çalışma ortamı gibi konular gündeminizde olabilir.

Kariyer alanında yaşayacağınız kafa karışıklığı veya iletişim problemleri eşinizle veya ortağınızla gerilmenize sebebiyet verebilir. Bu konularda fecri hareket etmemeye dikkat edin. Eşinizin veya ortağınızın fikrini almaya çalışın. Günlük rutin işlerinizdeki kafa karışıklığı sizi her ne kadar yorsa da, kariyer konusunda sizi desteklemektedir.

İkili yakın ilişkilerde eşinizin veya ortağınızın sorunları ile ilgilenmek size değer katacaktır. Onları şifalandırmak size de şifa olacaktır. İnançlarınızı güçlendirecektir.

Bu hafta, Kiron sizin 7. evinizde geri hareket etmeye başlayacak. Eşinizle veya ortağınızla olan ilişkinizi irdelemek için ideal zamanlardır. Kök problemleri tespit edebilirsiniz. Problemin köküne inmek en büyük şifa kaynağıdır.

11 Temmuz 2020 11:26’da Merkür durağanlaşıyor, 13 Temmuz 11:26’da düz harekete başlıyor. Kariyer konusunda yaşamış olduğunuz aksaklıklar artık son buluyor, iş değişikliği için anlaşma ve sözleşme içinde artık uygun süreç başlıyor. Yeni iş başvuruları yapabilirsiniz.

Aşk konusunda, ciddi adımlar atamak için çaba sarf ettiğiniz süreç devam ediyor. Artık kolay kolay içinizde kelebekler uçuşmasa da mevcut flörtlerinizde daha ciddi süreçlere adım atmaya hazırlanıyor olabilirsiniz. Flörtlerinizi ailenizle tanıştırmak istiyor olabilirsiniz. Özellikle 13 Temmuzda Merkür’ün retrodan çıkması bu niyetiniz için daha doğru bir zaman gibi gözüküyor.

Sağlık konusunda dişlerinize, kemiklerinize ve kas sisteminize dikkat edin. Ailenizden genetik anlamda gelmiş olan rahatsızlıklara özellikle dikkat etmenizi tavsiye ederim. Bu konularda yaptırmanız gereken kontroller varsa ihmal etmeyin derim.

 

Terazi , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.