Terazi Burcu ve Yükselen Terazi ( 4 -10 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

3 Ocak 2021

Terazi Burcu ve Yükselen Terazi ( 4 -10 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

TERAZİ BURCU

Sevgili Terazi ve Yükselen Teraziler, Salı günü civarı ev, aile ilgili haberler alabilirsiniz. Taşınma kararı alabilirsiniz. Perşembe günü mücadele ve savaş gezegeni Mars Koç burcundaki transitini bitirip Boğa burcuna geçiyor. Mars Koç burcunda iken daha agresif hissetmiş olabilirsiniz, yeni atılımlar yapmak durumunda kalmış olabilirsiniz. Önümüzdeki süreçte attığınız adımları kalıcı hale getirmek için çaba harcayabilirsiniz. Bu dönemde paylaşımlı paralar, krizler, ameliyatlar ile ilgili çaba harcayabilirsiniz. Bu dönemde krizlerle uğraşmanız gerekebilir. Borçlarınız ortaya çıkabilir ve onunla uğraşmanız gerekebilir. Cuma günü ise iletişim gezegeni Merkür Kova burcundaki seyrine başlıyor. Zihniniz bu dönem aşk ve flörtlerde olabilir. Çocuğunuz varsa onunla ilgili kararlar alabilirsiniz. Aynı gün aşk ve değerlerimizi anlatan Venüs Oğlak burcuna geçiyor. Bu dönemde eviniz, ailenizle ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir. Evinizi güzelleştirmek isteyebilir, ailenizle keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Günün devamında evinizden çalışmak için adım atabilirsiniz. Ev içinde günlük rutinlerinizi değiştirmek için yenilikler yapabilirsiniz. Burada önemli olan sizin irade göstermeniz, hayalleriniz için küçük de olsa adımlar atmanız. Hafta sonu aşk hayatınızda bazı krizler deneyimleyebilirsiniz. Çocuğunuzla olan iletişiminizde sorunlar çıkabilir. Ev yaşamınız ve ailenizden maddi destek görebilirsiniz. Beklediğiniz bir miras elinize geçebilir. Haftanın son günü iletişiminiz biraz durulabilir. Aşk hayatınız veya çocuğunuzla ilgili kalıcı bir karar alabilirsiniz.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.