Terazi Burcu ve Yükselen Terazi ( 29 Haziran – 5 Temmuz 2020 Haftalık Burç Yorumu)

29 Haziran 2020

Terazi Burcu ve Yükselen Terazi ( 29 Haziran – 5 Temmuz 2020 Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta, aile, kökler, ev, taşınma, kariyer, finans, borçlar, krediler, vergi, nafaka gibi konular gündeminizde olabilir.

Aile, yuva, ev gibi konular uzun süredir gündeminizde olabilir. Bu konularda ağır ilerleyen bir yenilenme sürecindesiniz. Artık bu değişiklikte bazı konular gün ışığına çıkmış olabilir. Ancak biraz daha sabırlı olmanız ve istikrarlı bir şekilde ilerlemenizi tavsiye ederim. Bu konu yaşadığınız yerle, yuva olarak gördüğünüz yerle ilgili köklü bir değişiklik olabilir.

Satürn’ün Retro hareketi ile tekrar Oğlak burcuna geri dönüşü bizi yine sorumluluklarımızla sınayacaktır. Bu köklü değişiklikte eksik kaldığınız konuları size hatırlatacaktır. Bu süreç bu eksikleri tamamlama zamanına işaret eder.

Kariyerle ilgili birçok yeni konunun sizin için önem kazanacağı bir hafta sizleri bekliyor. Kariyer konusunda beyin fırtınası dönemi diyebiliriz. Düşünün, yazın ve uygulayın. Hedeflerinizi belirleyin. Başkalarından sağlayacağınız finansal destekler konusunda da oldukça şanslı olacağınız bir hafta sizleri bekliyor.

Aşk ile ilgili sorumlulukların ağır bastığı bir süreçten geçiyorsunuz. Sizin için artık heyecanın yerini sevgi alıyor diyebiliriz. Aile olmak fikrine alıştığınız bir zaman dilimi diyebiliriz.

Sağlık anlamında fiziksel olarak bir sıkıntı olmamakla birlikte zihniniz hayaller aleminde olabilir. Aman evden çıkarken prizleri çekin, kapınızı kilitleyin, anahtarı unutmayın annem.

 

Terazi , , , , , , , ,
Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Nasıl yardımcı olabilirim?