Terazi Burcu ve Yükselen Terazi ( 28 Aralık 2020 – 3 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

27 Aralık 2020

Terazi Burcu ve Yükselen Terazi ( 28 Aralık 2020 – 3 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

TERAZİ BURCU

Sevgili Terazi ve Yükselen Teraziler, öncelikle hepinizin yeni yılı kutlu olsun. Önümüzdeki sene size hayatta istediklerinizi getirsin. Haftanın ilk günü evinizde, ailenizde süregelen bir kriz çözülebilir. Aileden maddi olarak destek görebilirsiniz. Beklediğiniz bir miras elinize geçebilir. Hafta ortasında çalışma ortamınızda iletişim bazlı sorunlar oluşabilir. Anlaşılmadığınızı hissedebilirsiniz. Aynı gün yılın son dolunayı da yaşanacak. Yengeç burcunun 8 derecesinde gerçekleşecek bu dolunaydan 8 derece yakınlarında Koç, Yengeç Terazi veya Oğlak burcunda gezegenleriniz varsa daha çok etkilenirsiniz. Bu dolunay sizlerin kariyer alanında gerçekleşiyor. Bu konularla ilgili netleşmeler, tamamlanmalar yaşayabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili bir dönüm noktası yaşanabilir. İşinizle ilgili bir sonlanma da yaşanabilir. Yeni yılın ilk günü ise evinizle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Evcil hayvan edinme kararı alabilirsiniz.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.