Terazi Burcu ve Yükselen Terazi (27 Eylül-03 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

27 Eylül 2021

Terazi Burcu ve Yükselen Terazi (27 Eylül-03 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

TERAZİ

Terazi Burcu, Sevgili Terazi ve Yükselen Terazi, Haftanın başından itibaren kendinizi anlatmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Hayat amacınız, motivasyonunuz ne sorgulayabilirsiniz. Bu dönemde dış görünüşünüzü değiştirirseniz ileride pişman olabilirsiniz. Çarşamba günü beklediğiniz bir parayı alabilirsiniz. Maddi açıdan rahatlayabilirsiniz. Perşembe günü kalıcı bir aşk başlayabilir. Bir hobiniz var ise bununla ilgili atılımlar yapabilirsiniz. Cuma günü para kontrolünüzü yapmakta zorlanabilirsiniz. Kazançlarınızı abartılı şekilde savurabilirsiniz. Aynı gün partneriniz ile sorunlar yaşayabilirsiniz. Aranızda kırgınlıklar oluşabilir. Cumartesi günü aileniz ile maddi konularda birbirinizi destekleyebilirsiniz.

Haftalık Burç Yorumları, Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.