Terazi Burcu ve Yükselen Terazi (25 Ekim-31 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

26 Ekim 2021

Terazi Burcu ve Yükselen Terazi (25 Ekim-31 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

TERAZİ

Sevgili Terazi ve Yükselen Terazi, Haftaya eğitimlerinize odaklı başlıyorsunuz. Kendinizi çok daha bilgili ve donanımlı hissedebilirsiniz. Çarşamba günü civarında kafanız çok karışık olabilir. Kendinizi doğru ifade edemeyebilirsiniz. Kardeşlerinizin yalanlarını yakalayabilirsiniz. Perşembe günü yeni bir flörte başlayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişi ile sağlıklı bir iletişim kurabilirsiniz. Cumartesi günü maddi konularda sıkışıklıklar yaşayabilirsiniz. Eğlenmek için fazla harcama yapmak sizin bütçenizi zorlayabilir. Aynı gün itibariyle daha fazla para kazanmak isteyebilirsiniz. Para hırsınız artabilir.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.