Terazi Burcu ve Yükselen Terazi ( 25 -31 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

24 Ocak 2021

Terazi Burcu ve Yükselen Terazi ( 25 -31 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

TERAZİ BURCU

Sevgili Terazi ve Yükselen Terazi, haftanın ilk günü aşk hayatınız ile ilgili bazı sorunlar çözülebilir. Çocuğunuz var ise onun problemleri ile ilgilenebilirsiniz. Salı günü aşk hayatınızda ani olaylar olabilir ve bunlar sizi daha gergin hissettirebilir. Perşembe günü ise yılın ilk Dolunayı yaşanacak. Aslan burcunun 9 derecesinde gerçekleşecek bu dolunaydan bu derece yakınlarında yerleşiminiz var ise daha fazla etkilenebilirsiniz. Arkadaş çevrenizde bazı konular netleşebilir, açığa çıkabilir. Aynı gün aile yaşamınızla ilgili değişimler olabilir. Ev değiştirme kararı alabilirsiniz. Cuma günü ise oldukça şanslı etkiler var. Yeni ilişkilere başlayabilirsiniz. Çocuk sahibi olmak istiyorsanız onunla ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir. Pazar günü ise yılın ilk Merkür Retrosu başlıyor, aşk hayatınızda iletişim problemleri ve yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. Eski aşklar dönebilir.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.