Terazi Burcu ve Yükselen Terazi (22 Kasım-28 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

21 Kasım 2021

Terazi Burcu ve Yükselen Terazi (22 Kasım-28 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Terazi ve Yükselen Terazi, Hafta başından itibaren odağınız yakın çevrenize kayıyor. Kardeşleriniz veya kuzenleriniz ile daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Onların hayatı ile ilgilenebilirsiniz.   İletişim konuları da sizin için önem kazanacak. İletişim kurmak, sözlerinizin dikkat çekmesi sizi mutlu edecektir. Yeni şeyler öğrenmek isteyebilir, bol bol araştırma yapabilirsiniz. Çarşamba günü itibariyle kısa bir yolculuk yapma kararı alabilirsiniz. İletişiminiz çok artacak, bol bol konuşacaksınız. Bu süreçte zihninizde çok çalışabilir. Yeni fikirler bulabilirsiniz. Cumartesi günü aşk hayatınız ile ilgili sorunları çözebilirsiniz. Partneriniz ile aranızda küslük var ise barışabilirsiniz.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.