Terazi Burcu ve Yükselen Terazi ( 22 Haziran – 28 Haziran Haftalık Burç Yorumu)

21 Haziran 2020

Terazi Burcu ve Yükselen Terazi ( 22 Haziran – 28 Haziran Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta, kendinizi geliştirmek istediğiniz konular, yurtdışı, yüksek öğrenim, sağlık, günlük rutin işler, çalışma ortamı, yakın ilişkiler gibi konular gündeminizde olabilir.

Neptün’ün retro hareketinden dolayı sağlık konularında dikkatli olmalısınız, sıvı şeylerden zehirlenme riskinizin olduğu bir sürece işaret ediyor. Aynı şekilde alerjilerinizin de artabileceği bir süreçtir. Ayaklarınızın sağlığına da ayrıca dikkat etmenizi tavsiye ederim. Bu süreçte günlük rutin işlerinizi yerine getirirken dalgınlıklara da dikkat edin. Kafanız biraz karışık olabileceği için birçok şeyi unutabilirsiniz. Her sabah ve akşam kendinize bir kontrol listesi oluşturmanızı tavsiye ederim.

Venüs, 24 Haziran 2020 saat: 09:48’de durağan hale geliyor, 26 Haziran 2020 09:48’de Venüs düz harekete geçiyor. Kendinizi geliştirmek istediğiniz alanlarda keyif alabileceğiniz bir süreç sizi bekliyor. Uzun süredir kayıt olmak isteyip olamadığınız bir kursa başlayabilirsiniz veya yurtdışında gitmek istediğiniz bir yer ile ilgili güzel gelişmeler olabilir. Bu konu her ne ise artık keyif alabileceğiniz bir süreç sizleri bekliyor.

Mars’ın Koç burucuna geçişi ile ikili ilişkilerinizde tahammülsüzlük hissi hakim olabilir. Biraz tartışmaların artabileceği bir süreç sizleri bekliyor. Diplomasi yönünüzü kullanarak bu konunun üstesinden gelebileceğinizi düşünüyorum. İkili ilişkilere gelen bu hareket enerjisini ortak bir amaç için mücadele ederek kullanabilirsiniz. Örneğin çocuklarınızla ilgili yapmak istediklerinizde bir iş bölümüne gidebilirsiniz. Veya ortak bir hobi veya aktivite geliştirip onunla ilgili harekete geçebilirsiniz.

Partnerler, ortaklar ve açık düşmanlar konusunda saldırganca tutumlarla karşılaşabilirsiniz. Burada yapmanız gereken sakinliğinizi elden bırakmamanız ve terazinin getirdiği diplomasi yeteneklerinizi kullanmanız gerektiğidir.

Çocuk sahibi olmak ve yeteneklerinizi ortaya çıkarmak için harika bir süreçtesiniz. Tutulmanın tam kariyer evinizde gerçekleşmesi özellikle bu hafta ile birlikte işle ilgili adımlar atmaya, insiyatif almanıza yardımcı olabilir. Bu anlamda şansınızı zorlamanızı ve çabanızı kaybetmemenizi tavsiye ederim.

 

Terazi , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.