Terazi Burcu ve Yükselen Terazi ( 21 Aralık – 27 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

21 Aralık 2020

Terazi Burcu ve Yükselen Terazi ( 21 Aralık – 27 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

 

TERAZİ BURCU

Sevgili Terazi ve Yükselen Teraziler, haftaya Jüpiter ve Satürn kavuşumu ile başlıyoruz. Bu kavuşum hayatınızda yeni bir dönemin başlangıcı olabilir. Etki aldığınız alanda hayatınızda yeni yapılanmalar söz konusu olacak. Sizlerin aşk, çocuklar ile ilgili alanda yaşanacak. Sizi ileri taşıyacak, hayatınızda kalıcı olacak bir aşk gelebilir. Hayatınıza biri varsa ilişkiniz sağlamlaşabilir. Bu ilişki sorunlu ise yıkılabilir. Çocuk istiyorsanız bu dönemde çocuk sahibi olabilirsiniz. Aynı gün Güneş burç değiştirerek Oğlak burcuna geçiyor. Önümüzdeki 1 aylık dönemde odağınız ev, aile konularında olacak. Taşınma kararı alabilirsiniz. Aileniz ile daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Merkür de Oğlak burcundaki seyrine başlıyor. Bu süreçte aile içinde iletişim trafiği artabilir. Aklınız evinizde kalabilir. Hafta ortasında aileniz ve partneriniz arasında çatışmalar yaşanabilir. Kendinizi iki tarafın arasında kalmış gibi hissedebilirsiniz. Perşembe iletişiminizde yaşayacağınız sıkıntılar yüzünden kırılabilirsiniz. Sizde söylediklerinize dikkat edin, başkalarını kırmayın. Özellikle aileniz ile olan iletişiminize dikkat edin. Partneriniz ve aileniz arasında kalıp bir tarafı incitebilirsiniz. Cuma günü ailenizden maddi destek görebilir ve bir borcunuzu kapatabilirsiniz. Beklediğiniz bir miras varsa bununla ilgili haberler alabilirsiniz. Hafta sonu kendinizi yorgun ve kırılmış hissedebilirsiniz.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.