Terazi Burcu ve Yükselen Terazi (18 Ekim-24 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

18 Ekim 2021

Terazi Burcu ve Yükselen Terazi (18 Ekim-24 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Terazi Burcu ve Yükselen Terazi

Sevgili Terazi ve Yükselen Terazi, Haftaya sorumluluklarınızı düşünerek başlıyorsunuz. Yataktan kalkar kalkmaz yapılacak işlere dalabilirsiniz. Salı günü itibariyle kafa karışıklığınız artık sonlanıyor. Kendinizi ifade etmeye başlayabileceksiniz. Ayrıca, aşk konusunda gündeminiz hareketleniyor. Çevrenize flört edebileceğiniz birçok kişi girebilir. Hayatınızdan daha memnun hale geleceksiniz ? Aynı gün, yeni bir hobiye başlayabilirsiniz. Kendinizi geliştireceğiniz bir kursa gidebilirsiniz. Çocuk istiyorsanız bu günlerde çocuk haberi alabilirsiniz. Çarşamba günü ilişkiniz ile ilgili önemli gündemler oluşacak. Sorunlu ilişkiler sonlanabilir. İyi giden ilişkiler ise boyut atlayabilir. Cuma günü aileniz ile bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Evinizde mutlu olmadığınızı hissedip, taşınmak isteyebilirsiniz. Cumartesi günü itibariyle odağınız maddi konulara kayıyor. Para kazanmak sizin için daha önemli olacak. Terazi Burcu ve Yükselen Terazi.

Haftalık Burç Yorumları, Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.