Terazi Burcu ve Yükselen Terazi (15 Kasım-21 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

15 Kasım 2021

Terazi Burcu ve Yükselen Terazi (15 Kasım-21 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Terazi ve Yükselen Terazi, Hafta başında aşk hayatınızda değer görmediğinizi hissedebilirsiniz. Eğlenmeyi abartabilir, sorumluluklarınızı aksatabilirsiniz. Çarşamba günü ise ailenizden maddi destek görebilirsiniz. Bu dönemde harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Düşünmeden harcamalar yapmaktan kaçının. Cuma günü civarında borçlarınız, miras ve kredi konularında önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bir borç altına girmeniz gerekebilir. Bu süreçte ameliyat kararı alabilirsiniz. Özellikle ailenizden aldığınız destek bu süreci kolaylaştıracaktır. Pazar günü aşk hayatınızda bazı gergin konuşmalar yapabilirsiniz. Özellikle riskli diyaloglar kurabilirsiniz. Aynı gün maddi anlamda sizi güçlendirecek kararlar alabilirsiniz.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.