Terazi Burcu ve Yükselen Terazi ( 15 Haziran – 21 Haziran Haftalık Burç Yorumu)

15 Haziran 2020

Terazi Burcu ve Yükselen Terazi ( 15 Haziran – 21 Haziran Haftalık Burç Yorumu)

Önemli gökyüzü olaylarının olduğu yeni bir haftaya merhaba diyoruz. Bu haftanın en önemli olayı 17 Haziranda gerçekleşecek olan Merkür gerilemesi ve 21 Haziranda gerçekleşecek Güneş tutulması olacak. Bu hafta kariyer, sağlık, günlük rutin işler, aile, yuva gibi konular sizin hayatınızda daha önem kazıyor olabilir.

Merkür, 17 Haziran 07:58’de durağan hale geliyor ve 19 Haziran 07:58’de Retro hareketine başlayacak ve 13 Temmuza kadar bu süreç devam edecek. Siz Merkür gerilemesini kariyer alanında yaşayacaksınız.  Yeni bir işe başlamak için uygun süreç değildir. Ancak Merkür gerilemesi öncesi anlaşma yaptıysanız bu problemi yaşamazsınız. İş bilgisayarınızdaki verileri yedeklemenizi tavsiye ederim. İş mailleri atarken, iki kat dikkatli olun, yanlış mailler, yanlış kişilere gidebilir.

Ev, aile, taşınma gibi konularda uzun süredir zihninizi yoran bir probleminiz olabilir. Ailenize karşı uzun süredir geciktirdiğiniz görevlerinizi yerine getirecek olabilirsiniz. Veya uzun süredir taşınmak istiyorsunuzdur taşınamamışsınızdır, artık bu işleriniz her neyse bu konularda harekete geçebilirsiniz.

Aşkla ilgili konularda bazı zorlanmalar söz konusu olabilir. Bu dönem ilişkilerle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Çocuk konuları fazlasıyla gündeme gelebilir.

Sağlıkla ilgili konularda zehirlenmelere ve alerjilere aman dikkat!

21 Haziran’da gerçekleşecek, Güneş tutulması, kariyer alanında yeni başlangıçlara işaret ediyor. Merkür Retro olduğu için anlaşma veya sözleşme söz konusuysa bu konularda dikkatli olun, bu evrak işlerini gerileme sonrasına bırakmanızda fayda var. Bunun dışında belki iş tanımız değişebilir veya yeni projelere başlayabilirsiniz. Ayrıca bu tutulma sizin statünüzü değiştirecek. Bu evlilik olabilir, iş değişimi olabilir, iş yerinde “title” değişimi olabilir, ebeveynlik olabilir. Önemli güzel ve kadersel bir süreçten geçiyorsunuz.

 

Terazi , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.