Terazi Burcu ve Yükselen Terazi (14 Aralık – 20 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

13 Aralık 2020

Terazi Burcu ve Yükselen Terazi (14 Aralık – 20 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

 

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler ve Yükselen Teraziler, oldukça hareketli bir haftaya giriyoruz. Çoğumuzun hayatında önemli etkilerin başladığı bir döneme başlıyoruz. Haftanın ilk günü Türkiye saatiyle 19:16’da Yay Burcunun 23 derecesinde Merküryen bir Tam Güneş Tutulması deneyimleyeceğiz. Oldukça önemli etkiler barındıran bu tutulmanın etkilerini yaklaşık 6 ay kadar hissedeceğiz.

Sizlerin iletişim, kardeşler, yakın çevre, eğitim alanında gerçekleşecek bu tutulma bu konularla ilgili hayatınızda yeni başlangıçları tetikleyebilir. Bu alanlarda kadersel değişimler yaşayabilirsiniz. Kardeşler, kuzenleriniz ile ilgili gelişmeler yaşanabilir. Yeni bir eğitime başlama kararı alabilirsiniz. İletişim tarzınız değişebilir. Hafta başında ailenizden maddi destek görebilirsiniz. Evinizden para kazanma yolları düşünebilirsiniz.

Salı günü civarı kardeşleriniz, kuzenleriniz ile yeni bir ortaklığa adım atabilirsiniz. Partnerinizle seyahat etmek isteyebilirsiniz. Önceki gün gerçekleşen Tutulmanın etkilerini hayatınızda hissetmeye başlayabilir, bu konularla ilgili aksiyon alabilirsiniz. Evinizle ilgili bir yatırım yapmayı düşünebilirsiniz. Ev alma, satma konularında güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yalnız bu olumlu gelişmeler için sizin de harekete geçmeniz ve irade kullanmanız gerekli, durduğum yerde çözümler beni bulsun deme lüksünüz bulunmuyor. Salı günü aşk ve sevgi gezegenimiz Venüs Yay Burcuna geçiyor. Bir süredir sevgi ve aşk konularında krizlere çekilmiş, aşkı daha derin hissetmek istemiş belki biraz daha karanlık yönünü görmüş olabilirsiniz. Bu etki yerini aşkta daha keyifli zamanlara bırakıyor. Kardeşler ve yakın çevre vasıtasıyla tanışacağınız biriyle yeni bir aşk gündemde olabilir. İlişkiniz var ise iletişiminizin artacağı bir döneme girebilirsiniz. Salı günü kazalara, belalara dikkat etmenizde fayda var. Perşembe günü Satürn uzun zamandır seyahat ettiği Oğlak burcundan çıkıp Kova burcuna geçiyor. Sizin de içinde bulunduğunuz Öncü Burçları oldukça zorlayan Satürn Oğlak transitinin bitmesi sizi rahatlatacaktır. Özellikle ev, aile, ebeveynlerinizle ilgili yaşadığınız sorunlar, sınavların sonuna gelmiş olabilirsiniz. Özellikle Kariyerinizle ilgili konularda yaşanan gecikmeler, sınavlarda artık sona geldiniz. Bu süreçte üstünüze düşeni yaptıysanız, sorumluluklarınızı üstlendiyseniz Satürn ödülünü verir ve evinizle, ailenizle ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ev alabilirsiniz, aile kurabilirsiniz.

Önümüzdeki 2.5 yıllık süreçte aşk hayatınız, çocuklarla ilgili yapılanmalar yaşayabilirsiniz. Aşk ve ilişkilere olan bakış açınız değişebilir, çocuklarınızla ilgili almanız gereken sorumluluklarla yüzleşebilirsiniz. Cumartesi günü ise şans ve talih gezegenimiz yaklaşık 1 sene kalacağı Kova Burcuna geçiyor. Hayat size aşk ve çocuklar konusunda şans tanıyabilir. Pazar günü Merkür Güneşin kalbinde. Bu gün dua etmek, dilekler dilemek için güzeldir. Aklınızdan geçirdiklerinize dikkat edin, gerçek olabilir.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.