Terazi Burcu ve Yükselen Terazi (13 Aralık-19 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

12 Aralık 2021

Terazi Burcu ve Yükselen Terazi (13 Aralık-19 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Terazi ve Yükselen Terazi, Hafta başında iletişiminizin çok arttığı bir döneme girebilirsiniz. Bu süreçte daha sinirli tepkiler verebilirsiniz. Ayrıca yakın çevreniz ile aranızda tansiyon yükselebilir. Aynı gün itibariyle aile içinde daha fazla iletişim kurabilirsiniz. Zihniniz ev ve aile meselelerinde kalabilir. Cumartesi günü aile içindeki sorunlarına takılı kalabilirsiniz. Ev arayışı içindeyseniz istediğiniz gibi bir ev bulamamak sizi bunaltabilir. Pazar günü aileniz ile aranızda laf dalaşları yaşanabilir. Birbirinizi kırabilirsiniz. Bu sorunların sebebi sizin ilişkinizi partneriniz olabilir. Aynı gün eğitimleriniz ile ilgili önemli gündemler yaşayabilirsiniz. Seyahat planı yapabilirsiniz. Şehir değiştirebilirsiniz.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.