Terazi Burcu ve Yükselen Terazi (11 Ekim-17 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

11 Ekim 2021

Terazi Burcu ve Yükselen Terazi (11 Ekim-17 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

TERAZİ

Terazi Burcu ve Yükselen Terazi, Sevgili Terazi ve Yükselen Terazi, Haftaya iletişiminiz yoğun şekilde haftaya başlıyorsunuz. Telefonlarınızın susmadığı bir sabah yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü yeni flörtler edinebilirsiniz. Aşk hayatınızda keyifli konuşmalar yapabilirsiniz. Cuma günü kalbi olanlar boş olanlara müjde, size aşk geliyor! Hayatınızda oldukça keyifli gündemler oluşacak. Mutlu olma zamanınız geldi. Hobilerinizi işe çevirme şansı da bulabilirsiniz. Cumartesi günü partneriniz ile sıkıntılarınızı konuşarak çözebilirsiniz. İletişim kurmak ilişkinize iyi gelecektir. Pazar günü yakın çevreniz ile keyifli vakit geçirebilirsiniz. Kardeşleriniz ile ilişkiniz güzelleşebilir.

Haftalık Burç Yorumları, Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.