Terazi Burcu ve Yükselen Terazi ( 11 -17 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

10 Ocak 2021

Terazi Burcu ve Yükselen Terazi ( 11 -17 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

TERAZİ BURCU

Sevgili Terazi ve Yükselen Terazi, hafta başında aklınıza yeni fikirler gelebilir, vizyonunuz genişleyebilir. Aşk yaşamınızla ilgili keyifli haberler alabilirsiniz. Çocuğunuz var ise onun hayatı ile ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Çocuğunuz ile aranızda küslük varsa barışabilirsiniz. Partneriniz ile sıkıntılarınızı çözebilirsiniz. Salı günü ilişkilerinizde maddi konulardan kaynaklanan sorunlar ortaya çıkabilir. Birbirinizi yanlış anlayabilirsiniz. Çarşamba günü yılın ilk yeni ayı meydana geliyor. Plütonik Yeni Ay Oğlak burcunun 23 derecesinde meydana gelecek. Bu derece yakınlarında gezegeniniz var ise daha çok etki alacaksınız. Son 3 yıldır uğraştığınız konularla ilgili bitişler ve yeni başlangıçlar söz konusu olabilir. Sizlerin ev, aile ile ilgili alanlarında gerçekleşecek bu Yeni Ay ailenizle ilgili yenilikler yapmanızı gerektirebilir. Taşınma kararı alabilirsiniz, evinizle ilgili değişimlere gidebilirsiniz. Haritası müsait olanlar evlilik kararı alabilir ama bu karar bazı krizlere yol açabilir. Evli veya ciddi ilişki içinde olan bir Terazi iseniz aileniz ve partneriniz arasında kalıp yıpranabilirsiniz. Borçlarınız da sizi sıkıştırabilir. Hayattan keyif almanızın önüne geçebilir. Perşembe günü civarında ailenizden maddi destek görebilirsiniz, miras konularında gelişmeler yaşanabilir. Günün devamında Güneş ve Plüton kavuşumu kesinleşiyor. Bu haftanın kalanında da etkisini gösterecek. Önceki gün gerçekleşen Yeni Ay’ın etkilerini hayatınızda kesin şekilde hissedebilirsiniz. Ev ve aile konularında ciddi değişimler yapabilirsiniz. Ev konularına odaklanabilirsiniz.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.