Terazi Burcu ve Yükselen Terazi ( 1 Haziran – 7 Haziran Haftalık Burç Yorumu)

31 Mayıs 2020

Terazi Burcu ve Yükselen Terazi ( 1 Haziran – 7 Haziran Haftalık Burç Yorumu)

Uzak mesafeler, yüksek idealler, yükseköğrenim, inançlar, sağlık, kariyer, borçla, krediler, akrabalar, kardeşler gibi konuların gündemde olacağı bir zaman diliminde olacaksınız.

Bu haftanın en önemli olaylarından biri 5 Haziran’da gerçekleşecek Ay tutulması olacak, kardeşler, yakın akrabalar, yakın mesafeler, kuzenler, iletişim, kendimizi ifade şeklimiz ile ilgili artık bazı olayların sonuçlanması anlamına geliyor olabilir. Bizi zorlayan konuların tamamlanması veya uzun süredir kafamızı kurcalayan bir konuda adım atmak gibi düşünebiliriz. İletişim kanallarımızı yoğunlaşmak, yakın çevremizle artık daha çok iletişim halinde olmak istiyorsak mesela bu konularda artık yeni bir döneme başlayabiliriz. Yakın akrabalarımıza veya kardeşlerimize bir türlü vakit ayıramıyoruzdur ama onları eksikliğini çok hissetmeye başlamışızdır ve artık onlarla kopmayan bir iletişim kurmak için harekete geçebiliriz.

Yurtdışı, uzak mesafeler veya kendimiz geliştirmek istediğimiz konularda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz ancak bu durum günlük rutin işlerinizde daha çok mücadele etmenize sebebiyet verebilir. Bu mücadeleniz de biraz dağılma enerjisi barındırdığı için sizi biraz yorabilir. Hayaller gerçek olsa deriz ama hayalleri gerçekleştirmek hiçbir zaman tozpembe değildir. Hayallerimizi gerçekleştirmek için mücadele etmemiz gerekir.

Kariyer konularında güven ihtiyacımızın arttığı bir süreçteyken bu alanda ani beklenmedik sürpriz gelişmeler yaşayabiliriz. Bu gelişmeler bizi finansal anlamda da olumlu etkileyecek cinsten olabilir. Sadece bu gelişmelerin ortaklıklarımızla veya eşimizle sorun yaratmamasına özen gösterelim. Zira evlilik veya ortaklık konuları ortak kararlar, ortak bütçe gereksinimi içerdiği için bu gelişmeleri eşinizle veya ortağınızla istişare ederek yol almanızda fayda vardır.

Terazi , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.