Terazi Burcu ve Yükselen Terazi ( 1 -7 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumu )

31 Ocak 2021

Terazi Burcu ve Yükselen Terazi ( 1 -7 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

TERAZİ BURCU

Sevgili Terazi ve Yükselen Terazi, haftanın ilk günü sevgi ve değerleri anlatan Venüs 25 Şubat’a kadar Kova burcundaki seyrine başlıyor. Bu dönemde aşk ilişkilerinde özgürlük arayışı artabilir. Aşk hayatınız canlanabilir. Çocuğunuz var ise onunla keyifli zaman geçirebilirsiniz. Aynı gün aşk yaşamınızda krizler açığa çıkabilir. Hayattan keyif almanız zorlaşabilir. Hafta sonu ise ilişkilerle ilgili kısıtlanmalar yaşayabilirsiniz. İlişkinin sorumlulukları ve özgürlük arasında kalabilirsiniz. İlişkinizde sorumluluk almanız gerekebilir. Daha ciddi bir ilişkiye çekilebilirsiniz. Partneriniz ile evlilik konularında konuşabilirsiniz. İlişkiyle ilgili terapi alma kararı alabilirsiniz. Pazar günü ise ilişkilerde ani durumlar gelişebilir. İlişkide tartışmalar çıkabilir. Daha sinirli hissedebilirsiniz.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.