Terazi Burcu ve Yükselen Terazi (08 Kasım-14 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

7 Kasım 2021

Terazi Burcu ve Yükselen Terazi (08 Kasım-14 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Terazi

Sevgili Terazi ve Yükselen Terazi, Haftaya ailenize odaklı başlıyorsunuz. Evinizde kalmak isteyebilirsiniz. Çarşamba günü maddi konularda hızlı kararlar alabilirsiniz. Dürtülerinizle harcamalar yapabilirsiniz. Özellikle çocuğunuz veya partneriniz için düşünmeden yüksek harcamalar yapabilirsiniz. Perşembe günü ilişkinizde, aşk hayatınızda kendinizi değersiz hissedebilirsiniz. Bu geçici bir etki üstüne çok düşmeyin. Cuma günü çalışma ortamınızda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yaptığınız işte iyi olduğunuzu kabul ettirebilirsiniz. Cumartesi günü gelir- giderleriniz canınızı sıkabilir. Borçlarınız ile ilgili kafa yorabilirsiniz.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.