Terazi Burcu ve Yükselen Terazi (06 Aralık-12 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

5 Aralık 2021

Terazi Burcu ve Yükselen Terazi (06 Aralık-12 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Terazi ve Yükselen Terazi, Hafta başında maddi açıdan güçleneceksiniz. Özellikle ailenizden maddi destek alabilirsiniz. Salı günü yakın çevrenizin yalanını yakalayabilirsiniz. Özellikle kardeşleriniz ile aranızda güven problemleri yaşanabilir. Çarşamba günü çocuğunuz için fazlaca para harcayabilirsiniz. Bu sizi maddi zorluğa sürükleyebilir. Cumartesi günü ailenizde bazı krizler yaşanabilir. Özellikle ebeveynlerinizin sağlığına dikkat etmeniz gerekebilir. Aynı gün kalbi boş olanlar yeni kişiler ile tanışabilir. Yakın çevreniz vasıtası ile yeni bir aşk başlayabilir. Pazar günü kardeşleriniz veya kuzenleriniz sizi hayal kırıklığına uğratabilir.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.