Terazi Burcu ve Yükselen Terazi (01 Kasım-07 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

1 Kasım 2021

Terazi Burcu ve Yükselen Terazi (01 Kasım-07 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

TERAZİ

Sevgili Terazi ve Yükselen Terazi, Haftanın ilk günü yeni bir hobiye başlayabilirsiniz, bu hobide oldukça başarılı olabilirsiniz. Bugünlerde şans oyunlarından para kazanabilirsiniz. Salı günü aileniz tarafından manipüle edildiğinizi fark edebilirsiniz. Onların baskısından kurtulmak isteyebilirsiniz. Perşembe günü civarında maddi konular ile ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.  Cuma günü borçlarınızı canınızı sıkabilir. Paranıza sahip çıkmanız gerekebilir. Aynı gün itibariyle aile hayatınızdaki sorunları çözmeye başlayabilirsiniz. Evinizi güzelleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Cumartesi günü itibariyle aklınız daha çok maddi konularda olacak. Zihninizde para hesabı yapacaksınız. Aynı gün, para konusunda ailenizden yardım isteyebilir ve olumlu dönüş alabilirsiniz.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.