Terazi Burcu (Temmuz 2022 Aylık Burç Yorumları)

30 Haziran 2022

Terazi Burcu (Temmuz 2022 Aylık Burç Yorumları)

Bu ay evlilik kararı alarak kendi ailenizi kurmaya adım atabilirsiniz. Bir takım nişan veya düğün hazırlığı içindeyseniz bu süreci doğru organize olarak atlatmalısınız. Kendinizi ve partnerinizi sıkmadan bir program hazırlarsanız süreci daha rahat geçirebilirsiniz. Arkadaş gruplarınızla yapacağınız keyifli buluşmalar size iyi gelecektir. Hem eğlenmek hem de arkadaşlarınızla sohbet etmek bütün stresinizi alacaktır. Bu dönem birtakım krediler, satın almalar, taksitli alışverişler gündeminizde olabilir. Cesaretli ve girişken tavrınız size iyi yatırımlar yaptırarak geleceğiniz için oldukça karlı bir dönem başlatabilir.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.