Terazi Burcu (Ocak 2022 Aylık Burç Yorumları)

31 Aralık 2021

Terazi Burcu (Ocak 2022 Aylık Burç Yorumları)

Sevgili Yükselen Terazi

Yeniay sizin aile yuva köklerimiz konusunda yeni gündemler verebilir. Ailenizde genişlemeler olabilir, evinizin dekorasyonunu değiştirmek isteyebilirsiniz. Ocak ayının ortalarında iş ile alakalı sözleşme ve imza konuları gündemde olacak. Ancak hayal kırıklığı yaşamamak adına dikkatli olmanız gereken bir zaman diliminde olduğunuzu da unutmayın. Dolunay ise sizin kariyer evinizde gerçekleşeceği için gecikmiş bir terfi durumu söz konusu olabilir, kariyerde artık hak ettiklerinizi alacaksınız. Mars’ın da Oğlak burcuna geçmesi ile beraber aile ve yuvanız konusunda oldukça hareketli günler sizleri bekleyecek.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.