Terazi Burcu (Nisan 2022 Aylık Burç Yorumları)

1 Nisan 2022

Terazi Burcu (Nisan 2022 Aylık Burç Yorumları)

Terazi

Ay başında yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Süregelen bir ilişkiniz var ise onunla ilgili yenilikler yapabilirsiniz. 5 Nisan’dan itibaren çalışma arkadaşlarınız ile ilişkiniz daha keyifli hale gelebilir. 11 Nisan’dan itibaren iletişiminiz krizli hale gelebilir, konuşmadan önce düşünmeyi unutmayın. 15 Nisan itibariyle sağlığınıza dikkat edin. Spora başlamak için de bu dönemi değerlendirebilirsiniz. 16 Nisan’da hayatınızda önemli gündemler olabilir. Dış görünüşünüzü değiştirebilirsiniz. 20 Nisan’dan itibaren odağınız maddi konulara kayabilir. Eşinizden veya ailenizden maddi destek görmek isteyebilirsiniz. 30 Nisan’dan itibaren yabancı kültürler öğrenmeye başlayabilirsiniz. Sosyal medyada daha fazla aktif olabilirsiniz. Ay sonunda maddi konularda kadersel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.