Terazi Burcu (Mayıs 2022 Aylık Burç Yorumları)

1 Mayıs 2022

Terazi Burcu (Mayıs 2022 Aylık Burç Yorumları)

Terazi

Bu ay başından itibaren ilişkinizde keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Ayın 11’inden itibaren aşk ve evlilik konusunda şanslı bir sürece giriyorsunuz. Evlilik kararı alabilirsiniz. Hayatınızda biri yok ise evleneceğiniz kişi ile tanışabilirsiniz. Aynı günden itibaren 20 günlük süreçte ise seyahat planlarınız sekteye uğrayabilir. Sınavlarınız, ödevleriniz var ise ekstra dikkatli olmalısınız. 15 Mayıs civarında gelirleriniz ile ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Maaşınıza zam alabilirsiniz, gelirleriniz artabilir. 21 Mayıs itibariyle sosyal medyada daha görünür olabilirsiniz. Ayrıca yabancı dil öğrenmeye başlayabilirsiniz. 25 Mayıs’tan sonra ise partneriniz ile oldukça tutkulu zamanlar geçirebilirsiniz. Ufak tartışmalar da yaşanabilir. Ay sonu ise çevrenizden maddi destek görebilirsiniz.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.