Terazi Burcu (Mart 2022 Aylık Burç Yorumları)

1 Mart 2022

Terazi Burcu (Mart 2022 Aylık Burç Yorumları)

Sevgili Yükselen Teraziler;
Aya şifalandırıcı etki ile başlıyoruz. Yeniay iş ortamınızda ki yenilikler ve şifalanmalarla size oldukça iyi gelecek. Ardından flört konularınız oldukça aktif olabilir. Aşık olmak isteyebilirsiniz ve o kişi karşınıza çıkabilir. Zihniniz daha çok iş ortamınız ile alakalı konularda, günlük rutinlerinizde daha fazla çalışabilir. İş arkadaşlarınızla bol bol konuşmak isteyebilirsiniz. Gerçekleşecek Dolunay ile beraber hayatınızdaki iyileşmeler söz konusu olabilir, varsa bir sağlık probleminiz bunun şifasını bulabilirsiniz. Ayın sonuna doğru ise algınız daha çok ikili ilişkilerde olabilir.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.