Terazi Burcu Kasım 2021 Aylık Burç Yorumu

2 Kasım 2021

Terazi Burcu Kasım 2021 Aylık Burç Yorumu

Sevgili Terazi ve Yükselen Terazi, 5 Kasım’da parasal konularda önemli başlangıçlar yapabilirsiniz. Yeni bir yatırım yapabilirsiniz. Ayrıca yeni bir kazanç kapısı bulabilirsiniz. Aynı gün itibariyle aile hayatınızda güzel gelişmeler yaşamaya başlayabilirsiniz. Aile içinde ilişkileriniz güzelleşebilir. Evinizi de güzelleştirebilirsiniz. 6 Kasım’dan itibaren aklınız parasal konularda olacak. Daha çok para konuşabilirsiniz.19 Kasım civarında borçlarınızı, kredilerinizi kapatabilirsiniz. Hayatınızda süregelen bir krizi çözebilirsiniz. Bu süreçte ameliyat kararı alabilirsiniz, bir operasyon geçirebilirsiniz. 22 Kasım itibariyle odağınız yakın çevrenize kayıyor. Onların hayatı ile daha fazla ilgilenebilirsiniz. Kısa seyahatlere çıkabilirsiniz. 24 Kasım itibariyle iletişiminiz kuvvetleniyor. Yeni kararlar alabilir, anlaşmalar imzalayabilirsiniz.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.