Terazi Burcu (Haziran 2022 Aylık Burç Yorumları)

3 Haziran 2022

Terazi Burcu (Haziran 2022 Aylık Burç Yorumları)

Terazi

Ay başından itibaren eğitimlerinize odaklanacaksınız. Kendinizi geliştirmek isteyebilirsiniz.13 Haziran itibariyle seyahat planları yapabilirsiniz.14 Haziran civarında yakın çevrenizde önemli gündemler oluşabilir. Kardeşleriniz veya kuzenleriniz ile daha çok bir arada olabilirsiniz. 21 Haziran itibariyle kariyerinize odaklanabilirsiniz. İş konuları sizin için önem kazanacak. 23 Haziran itibariyle sosyal medya üzerinden bir aşka yelken açabilirsiniz. 29 Haziran civarında yeni bir işe başlayabilirsiniz. Ayrıca terfi de alabilirsiniz.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.