Terazi Burcu (9-15 Ekim 2023 Haftalık Burç Yorumu)

7 Ekim 2023

Terazi Burcu (9-15 Ekim 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Dış görünümünüz, hayat amacınız, motivasyonlarınız haftanın gündemini oluşturacak. Aile içinde kendi isteklerinizi ortaya koymakta güçlük çekebilirsiniz. Ebeveynlerinizin onayına ihtiyaç duyabilirsiniz. İçsel anlamda bir temizlik yapabilirsiniz. Daha kabullenici olacak ve gerçek duygularınızla hareket etmenin rahatlığını yaşayacaksınız. Günlük hayatın zorlukları karşısında detaylarla kendinizi yormayın. Rutin sorumluklarınızı yerine getirmeniz yeterli olacaktır. İnsanlarla olan uzlaşma becerinizi özel ilişkilerinizde de kullanmalısınız. Paylaşımcı olmayı tercih ederseniz kazançlı çıkan siz olursunuz. Maddi açıdan güvende olmak için çalışma düzeninizi ayarlamanız gerekecek. Fikirlerinizi açıklarken partneriniz tarafından yanlış anlaşılmaktan çekinebilirsiniz.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.