Terazi Burcu 8 – 14 Nisan 2019

8 Nisan 2019

Terazi Burcu 8 – 14 Nisan 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Teraziler ve Yükselen Teraziler,

Bu hafta başında kariyer, sosyal statünüz, toplumdaki yeriniz alanında yeni anlaşmalar yapabilirsiniz. Yanınızda çalışmak için yeni insanlarla anlaşmalar yapabilirsiniz.

Eş ve aile arasında kalabilir, bu alanda gerginlikler yaşayabilirsiniz. Bu süreçte taraf tutmamalı ve herkesin problemini karşılıklı çözmesi için onları birbirleriyle yalnız bırakmalısınız.

Aşkla ilgili konularda ego problemleri, güç çekişmeleri yaşama riskiniz var. Bu hafta en problemli konu aslında aşk ilişkileriniz gibi gözükmektedir.

Venüs Neptün kavuşumu yanınızda çalışan insanlar, sağlık, günlük rutin işler, evcil hayvanlar alanında yaşayacaksınız. Bu alanlarda şanslı bir süreçtesiniz ve kendinizi ruhsal olarak iyi hissedebilirsiniz.

Jüpiter retrosunu,  iletişim, eğitim, kardeşler, kuzenler, yakın çevreniz alanında yaşayacaksınız. Eğer bu konularda problemleriniz varsa çözmek için şansınız olduğu bir sürece giriyorsunuz. Eğer herhangi bir yayın basın işi yapmak istiyorsanız ya da eğitim almak istiyorsanız bu süreçte artık iyice konuya yönelmeli ve eksiklerinizi gözden geçirmelisiniz. Özellikle de 14 Nisan tarihinde Güneş’in Jüpiter’le yapacağı uyumlu açı sayesinde bu konularda daha şanslı olabilirsiniz.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”60″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”90″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Haftalık Burç Yorumları, Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.