Terazi Burcu (8-14 Mayıs 2023 Haftalık Burç Yorumu)

6 Mayıs 2023

Terazi Burcu (8-14 Mayıs 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Yenilenme ihtiyacı duyacağınız, banka ve ortaklaşa gelir ve giderlerle uğraşacağınız bir hafta olacak. Alacak, vereceklerinizi bir dengeye getirmek için uygun zamanlar olacak. Olumsuz düşünen ve sizi aşağı çeken insanlardan uzaklaşmak isteyeceksiniz. Kaybetme korkunuzu yeneceğiniz bir hafta olabilir. Kendinizle yüzleşebilirsiniz. Kaynaklarınızı korumak için çalışmak ve ince ayrıntılarla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Çalışma stratejinizi gözden geçirebilirsiniz. Otorite figürleri ile iyi anlaşma ihtimaliniz yüksek, bu durumu avantaja çevirebilirsiniz. İşinizde gösterdiğiniz dikkat ve azim size terfi getirebilir. Rutin hayatınızda yaptığınız düzenlemeler kariyer alanında sizi öne çıkaracaktır.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.