Terazi Burcu (7 Şubat 2022 – 13 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

6 Şubat 2022

Terazi Burcu (7 Şubat 2022 – 13 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Terazi ve Yükselen Terazi,

Bu hafta sizin için gündem daha çok aile ve yuva konularınız. Hafta başı aileniz vasıtasıyla para konularınız gündemde olabilir. Bir toprak alımı ya da satımı vasıtasıyla para kazanabilirsiniz. Hafta ortasında evinizde daha önce bozulmuş bir teknolojik aleti değiştirmek isteyebilirsiniz. Ayrıca ailenizle daha keskin ve derin konular hakkında konuşmak isteyebilirsiniz. Ardından aileniz vasıtasıyla daha önce alamadığınız bir para durumu söz konusu olabilir. Birilerinin ameliyat haberini alabilirsiniz.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.