Terazi Burcu (7 Mart 2022 – 13 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

6 Mart 2022

Terazi Burcu (7 Mart 2022 – 13 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen Teraziler;

Bu hafta günlük rutinler ile çok fazla uğraşabilirsiniz. İş yerinizde oldukça muhabbet, kahkaha olabilir. İşiniz ile alakalı yaratıcı fikirler üretebilirsiniz ve patronunuza bunu anlatmak isteyebilirsiniz. Fakat iş yerine gitmeye çok haliniz olmayabilir. Eşinizin bir hastalığı varsa bu hafta iyileşebilir. Ortağınız ile beraber yurt dışına çıkma gibi potansiyelleriniz olabilir ya da ortağınız ile beraber çok fazla çalışmak durumunda kalabilirsiniz.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.