Terazi Burcu (7-13 Ağustos 2023 Haftalık Burç Yorumu)

5 Ağustos 2023

Terazi Burcu (7-13 Ağustos 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Bu haftanın konusunu arkadaşlarınız, sosyal çevreniz, gruplarınız, projeleriniz oluşturacak. Çevrenizin ve ailenizin kaynaklarını kullanarak gruplar içerisinde fark edilmek isteyebilirsiniz. Keyif aldığınız konularla arkadaşlarınızın da ilgilenmesini isteyeceksiniz. Arkadaş çevrenizde aranan kişi olurken, maddi konularla ilgili ani değişimlerle karşılaşabilirsiniz. Ortaklaşa yatırım gündemleriniz varsa biraz beklemeniz yararınıza olacaktır. İlgilendiğiniz alanlarda daha çok bilgi edinmek ve derinlemesine araştırmak isteyebilirsiniz. Hayatınızdaki alternatifleri değerlendirmek isteyebilirsiniz. İnsanların ilgisini çekmek ve takdir görmek için yeni olan her şeyi deneyebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde dengeyi sağlayacaksınız. Arkadaş çevrenizden size hayranlık duyan biri karşınıza çıkabilir. Bu hafta hem aşkta hem işte sosyal çevrenizin desteğini alacaksınız.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.