Terazi Burcu (6-12 Şubat 2023 Haftalık Burç Yorumu)

4 Şubat 2023

Terazi Burcu (6-12 Şubat 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Evinizle ilgili konular, aileniz, güvende hissetme ihtiyacınızla geçecek bir hafta olacak. Evinizin ve ailenizin iyi olması için çaba harcayacaksınız. Evinizde vakit geçirmek isteyeceksiniz. Ailenizi mutlu etmek isteyeceksiniz. Eşinizle ilişkinizde özgür olmak ve bağımsız davranmak isteyeceksiniz. Evinizle ve ailenizle ilgili konularda karar verirken sorumluluklarınızın farkında olacaksınız. İç dünyanızı değiştirmek isteyebilirsiniz. Kendinizden emin hareket edecek, farklı konulardan keyif alacaksınız. Çocuklarınızla iletişiminiz arkadaşça olacaktır. Daha önce gitmediğiniz yerlere seyahat etmek, ön yargısız davranmanıza neden olacaktır. Bakış açınız ve kişisel inançlarınız güçlenecektir.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.