Terazi Burcu (6-12 Kasım 2023 Haftalık Burç Yorumu)

4 Kasım 2023

Terazi Burcu (6-12 Kasım 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Sahip olduğunuz değerleriniz, maddi ve manevi kaynaklarınız, beslenme tarzınız bu hafta sizi meşgul edecek konular arasında olacak. Evinizde olmak, sakin ve sessiz kalmak isteyebilirsiniz. Duygularınızı kontrol etme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Bilginiz ve yardımsever tutumunuzla kendinizi iyi hissedeceksiniz. İşinize ilgili bilgileriniz para kazanmanıza yardımcı olacaktır. İnsanlar tarafından sevilmek ve takdir görmek iyi hissettirecektir. Dış görünümünüzle ilgilenebilir, stilinizi yenileyebilirsiniz. Kendi değerinizi keşfedeceğiniz, maddi kazanımlarınızla güçleneceğiniz bir hafta olacak. Hareketli ve neşeli iletişiminizle yakın çevrenizin aranılan kişisi olabilirsiniz. Haberleşme ve gezme trafiğiniz artacaktır. Çalışma ortamınızda detaylardan sıkılıp, iş yavaşlatma eğiliminiz olabilir. Çalışma arkadaşlarınızla sorun yaşamak istemiyorsanız işlerinizi bitirmelisiniz. Beklemediğiniz bir para borçlarınızı ödemenize ya da birikim yapmanıza imkan sağlayabilir. Finansal açıdan bireysel davranmak isteyeceksiniz.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.