Terazi Burcu (5-11 Haziran 2023 Haftalık Burç Yorumu)

4 Haziran 2023

Terazi Burcu (5-11 Haziran 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Gruplarınız, geleceğe yönelik beklentileriniz, organizasyonlarınız ile ilgileneceğiniz bir hafta olacak. Gruplar içerisinde insanları birbirine bağlayan siz olabilirsiz. Arkadaşlarınız arasındaki anlaşmazlıklara çözüm bulabilirsiniz. Arkadaş çevrenizde etkilendiğiniz biri ile karşılaşabilir, hislerinizi açıklamakta karasız kalabilirsiniz. Elinizdeki kaynakları kullanmakta iyi olmanıza karşın planlamalarınızı yaparken dikkatli davranmalısınız. Sağlığınızla ilgili konularda takıntılı olabilirsiniz. Yeni tanıştığınız insanlarla bir arada olmak size iyi gelecektir. Girdiğiniz ortamlara kolay adapte olabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde paylaşımcı olmaya özen göstermelisiniz. Ailenizle iletişiminizde sakin olmalı, geri dönüşü olmayacak sözler sarf etmemelisiniz. Aileden kalan birikimlerle ilgili yeniden düzenlemeler yapılması gerekebilir. Araştırmaya ve okumaya daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Arkadaşlarınıza destek olmak isterken kendiniz zor durumda kalmamaya çalışmalısınız.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.