Terazi Burcu (4 Temmuz – 10 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumu)

3 Temmuz 2022

Terazi Burcu (4 Temmuz – 10 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta bankayla ilgili işlerinizi yoluna koyuyorsunuz. Ticaretle ilgileniyorsanız gelebilecek başarılar sizi oldukça mutlu edebilir. Eğitim hayatınızdan aldığınız verimli bilgileri doğru ortaklıklar kurarak iş hayatınızda taçlandırabilirsiniz. Kariyer hayatınızda zaman zaman gelen ben buraya ait değilim hissi yine kendini gösterebilir. Bu süreci abartılı tavırlar göstermeyerek ve ilişkilerinizi normal tutarak atlatmak sizin elinizde. Yurtdışından gelebilecek fırsatlara açık olduğunuz bir süreçtesiniz aman diyeyim bu süreçte kurduğunuz iletişimlere dikkat edin annem.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.