Terazi Burcu (4 -10 Aralık 2023 Haftalık Burç Yorumu)

2 Aralık 2023

Terazi Burcu (4 -10 Aralık 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Sahip olduklarınız, maddi ve manevi değerleriniz, beslenme tarzınızla geçecek bir hafta olacak. Kendinize güveniniz artabilir. Güzel olan şeylere sahip olmak isteyeceksiniz. Lüks harcamalar yapabilirsiniz. Gayrimenkul alım satım işleriniz varsa şansınızı kullanın. İşinizdeki emeğinizin karşılığını maddesel açıdan alacaksınız. Rutin işlerinizi kolaylıkla halledeceksiniz.  İlişkilerinizde iletişim kurmaya açıksınız ama özgür davranma ihtiyacınız olacak. Yeni bilgiler edinmek isteyecek kısa yolculuklardan keyif alacaksınız. Ev içinde huzurlu olmak isteyecek ve rahatınızı düşüneceksiniz. Finansal açıdan ailenizden destek alma kararını vermeniz gerekebilir.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.