Terazi Burcu (31 Ocak 2022 – 6 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

30 Ocak 2022

Terazi Burcu (31 Ocak 2022 – 6 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Terazi ve Yükselen Terazi

Salı günü Kova burcundaki yeniay size çocuklarınız ve flörtleriniz anlamında yeni gündemler getirebilir. Hafta ortası aileniz ile alakalı konulara kafanızı takabilirsiniz. Cuma günü hobilerinizi ciddiye alıp çalışmalar yapmak için güzel bir gün. Otorite figürlerinden destek görebilirsiniz. Aynı gün ev ile alakalı işlerinizi halletmek isteyebilirsiniz. Cumartesi günü aileniz, yuvanız ile alakalı konulardaki aksilikler son buluyor. Pazar günü aile ilişkileriniz ile alakalı konularda biraz canınız sıkılabilir.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.