Terazi Burcu (30 Ocak-5 Şubat 2023 Haftalık Burç Yorumu)

28 Ocak 2023

Terazi Burcu (30 Ocak-5 Şubat 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya başlarken romantik duygularınız, hobileriniz, keyif aldığınız konular, kendinizi ifade etme şekliniz etkili olacak.  Merak duygunuzun artacağı, uzak yerlere yolculuk yapmak isteyeceğiniz bir hafta yaşayacaksınız. Yeni tanıdığınız birine kapılabilirsiniz. Enerjinizi onu tanımak için harcayacaksınız. Aileniz için her türlü riski alacak konumda olacaksınız. Evinizi taşımak ve farklı bir yerde oturmak isteyebilirsiniz. Partnerinizle aranızdaki sorunları çözeceksiniz. Keyifli zaman geçirmek isteyeceksiniz. Kendinizi ortaya çıkarmak isterken, özgür ve bağımsız tavrınız çevrenizde zorlanmanıza neden olacaktır.  Çevrenizdekilere sevginizi hizmet ederek göstereceksiniz. Enerjinizi kendinizi geliştirmek adına kullanmadığınız için motivasyonunuz düşecektir.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.