Terazi Burcu (3-9 Temmuz 2023 Haftalık Burç Yorumu)

1 Temmuz 2023

Terazi Burcu (3-9 Temmuz 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya statünüz, başarılarınız, itibarınız ve kariyerinizle ilgili konularla başlayabilirsiniz. Kariyeriniz ve ikili ilişkileriniz arasında gelgitler yaşayabilirsiniz. Fazlaca fedakarlık yapıp kendinizi yorabilirsiniz. İlişkiler konusundaki korkularınızla yüzleşmeniz gerekebilir. İşinizde başkalarının paralarını yönetebilirsiniz. Parayı idare ederken kullandığınız farklı yöntemler kazançlı çıkmanıza neden olabilir. Beklemediğiniz olaylar karşısında fırsatlar yaratabilirsiniz. Projelerinizle ilgili desteklendiğinizde beklemediğiniz şekilde iyi sonuçlar alabilirsiniz.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.