Terazi Burcu (3-9 Nisan 2023 Haftalık Burç Yorumu)

1 Nisan 2023

Terazi Burcu (3-9 Nisan 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın konusunu miras, ortak paralarınız, banka işleriniz, değişim isteğiniz oluşturacak. Elinizdeki kaynakları iyi yönetecek potansiyele sahipsiniz. Miras ile ilgili konularınız varsa gündeminize gelebilir. Romantik ilşikilerinizde ya da çocuklarınızla kendi isteklerinizi yaptırmak adına baskıcı davranabilirsiniz. İnsanlara karşı duyarlı tavrınız sizin kendi performansınızı ortaya koymanıza engel olabilir. İşinizi yaparken gerçekçi hedefler belirleyin. Hem partnerinizle birlikte olmak hem de özgür olmak isteyeceksiniz. İlişkilerinizi yaşarken denge kurmayı öğrenmelisiniz. Beklemediğiniz durumlarla karşılaştığınızda üstesinden geleceksiniz. Çalışma hayatınızda yanlış anlamalara dikkat etmelisiniz. Olası risklerden kendinizi korurken yeni iş girişimlerine ya da projelere başlayacaksınız. Terfi bekliyorsanız konuşmak için atılım yapmalısınız.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.