Terazi Burcu 29 Nisan – 5 Mayıs 2019

29 Nisan 2019

Terazi Burcu 29 Nisan – 5 Mayıs 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Teraziler ve Yükselen Teraziler,

Bu haftanın öncelikli konusu, sağlık, yanınızda çalışan insanlar, ekip arkadaşlarınız, evcil hayvanlarınız,  eş, ortaklı işler, davalar, açık düşmanlar, krediler, borçlar, ortaklı işlerin parası ve ameliyatlar konuları olabilir.

5 Mayıs tarihinde gerçekleşecek olan Yeniay’ını krediler, borçlar, ortaklı işlerin parası, ameliyatlar, dönüşümler alanında deneyimleyeceksiniz ve bu konularla ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Satürn retrosunu da ailevi konular, oturduğunuz yer ile ilgili olarak deneyimleyeceksiniz. Ailevi konulardaki problemler gündeme gelebilir, bu süreçte iç hesaplaşmalar yaşayabilirsiniz. Ailenizin sorumluluğuyla ilgili konular gündeme gelebilir.

Eğitim, iletişim, seyahatler konusunda imzalar atabilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı işlerde verdiğiniz mücadelenin sonucu alabilirsiniz. Bu beklediğiniz vize onayı da olabilir, iş anlaşmaları da olabilir, eğitim konular da olabilir. Özellikle akademik konular gündeminizdeyse başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Aşk konularında iletişimle ilgili olarak zorlanmalar yaşayabilirsiniz, karşı tarafa çok baskı yapmak bu dönem sizi fazlasıyla zorlayabilir.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Haftalık Burç Yorumları, Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.