Terazi Burcu (28 Şubat 2022 – 6 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

1 Mart 2022

Terazi Burcu (28 Şubat 2022 – 6 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen Teraziler;
Bu hafta aileniz ile birlikte bir toprak yatırımı ya da mal mülk alma gibi konular gündeminize gelebilir. Alacağınız yatırım fırsatlarını iyi karar vermenizi tavsiye ederim, kararınızı değiştirip bambaşka güzel bir ev ya da yatırım karşınıza çıkabilir. Çalışma ortamınızda yakalayacağınız birtakım fırsatları kullanarak güzel bir gelir etme gibi bir durumunuz olabilir. Çocuklarınız ya da flörtünüz ile iletişimde biraz problemler yaşayabilirsiniz. Fakat iş yerinizde oldukça parlayacağınız ve şanslı olacağınız bir hafta sizi bekliyor. Balık burcunda gerçekleşecek Yeniay’ın etkisi ile beraber iş ortamınızda, sağlığınızda şifalanmalar yaşayabilirsiniz.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.